Türkiye’nin Her Bölgesine Kesintisiz Hizmet

Birgül Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Tüm Hizmetlerde

Ücretsiz Ekspertiz

Müşteri Memnuniyeti

% 100 Profesyonel Hizmet

7/24 Saat Hizmet

0533 482 43 35

Birgül Nakliyat Nakliye hizmetleri sektöründe 43 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Birgül nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikalarımızdadır. 

Birgül Nakliyat olarak Neler Yapıyoruz Hizmetlerimize Bir Göz Atınız

Evden Eve Nakliye

Birgül Nakliyat, Olarak, Türkiye genelinde 40 yılı aşkın süredir evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız. Gerek şehiriçi, gerek şehirlerarası taşıma hizmetinde profesyonel işçilik, uygun fiyat ve ücretsiz sigortalama avantajları ile sorunsuz bir halde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Taşımacılık

Taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür. Kurumsal taşımacılık yaptırma işlemlerinizi firmamız ile, nerede olursanız olun güvenle yaptırabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş ahlakı ile her zaman güvenli ve sigortalı taşımacılık yapmışızdır.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Firmamız Asansörlü Evden Eve Nakliyat konusunda ülkemizin her noktasında hizmet vermekte olan bir firmayız. Evden eve taşımacılık işlemlerinde mutlaka taşıma işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin profesyonelik ve titizlik içerisinde çalışma yürütmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti, nakliye firmaları tarafından sağlanan bir hizmettir. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Firmaya taşınma talebinizi ilettiğinizde, mümkün olan en kısa zaman içerisinde, firmanın ekspertiz ekibi evinizi ziyaret edecektir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve taşımacılık işlerinde evden eve nakliyat tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanları olan ekonomik fiyatlar la yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmuş bir firmadır.

Paketleme ve Montaj

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Şehiriçi evden eve nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda sektörde lider firmalar arasında bulunan şirketimiz, verdiği bu hizmet esnasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı sigortalamayı ihmal etmiyor. Sadece bu özelliğimiz bile birçok firma arasından sıyrılıp, müşterilerimizin bizi tercih etmesi sağlıyor.

Birgül-ofis-buro-tasima

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Evden eve nakliyat kadar özen ve dikkat isteyen bir taşıma kolu olan ofis ve büro taşımacılığı, işlerin kesintisiz sürmesi ve herhangi bir kayıp yaşanmaması açısından büyük önem taşır. uzun yıllara dayanan taşımacılık tecrübesini ofis ve büro taşımacılığı alanındada devam ettiriyoruz.

Fabrika Taşımacılığı

Şehirlerarası nakliyat işinde; Birgül Nakliyat firmamız marka haline gelmiş ve uzun yıllar bu alanda İstanbul çıkışlı yoğun olarak yapmış olduğu eşya ve fabrika taşıma işini 81 il’de de en aktif şekilde yapan bir Şehirlerarası evden eve ve fabrika taşımacılığı yapan nakliyat firmasıdır.

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı nedir sorusuna yanıt vermek için seminer, sempozyum, konferans ya da fuar gibi etkinlikler için düzenlenen organizasyonların lojistik gereksinimlerinin farkında olmak gerekir. Bahsi geçen tüm bu organizasyon ve etkinliklerde ihtiyaç duyulan donanımların, stant ve ekipmanlar

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul’a hem dışarıdan gelen ve istanbul içi Nakliyeci Firmalara 7/24 Saat Uygun fiatlara Asansör Kiralama ve temin hizmeti verilmektedir. İstanbul’da Nakliyat Asansörü Kiralama Hızlı ve etkili taşıma için, herkesin tercih ettiği gibi İstanbul’da kiralama yöntemini kullanabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti,Günümüzde insanlar birçok sebepten ötürü evlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duyarlar. Bu sebepler arasında yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşyalar almak vb. yer alır. Çözüm Depolama olarak her türlü eşya depolamaya cevap veriyoruz.

Profesyonel Güleryüzlü Hizmet Anlayışı

Uygun Taşıma Fiyatları

İstanbul Hizmet Bölgelerimiz