Evden Eve Nakliye - Kusursuz Asansörlü Taşımacılık

Birgül Nakliyat, Türkiye genelinde 40 yılı aşkın süredir evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız. Gerek şehiriçi, gerek şehirlerarası taşıma hizmetinde bugüne dek bizi yeğleyen binlerce müşterimizin evini ustalaşmış işçilik, uygun fiyat ve parasız sigortalama avantajları ile sorunsuz bir halde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü Birgül Taşıma evden eve taşıma talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın duyarlılık’ ine gore taşıyabilecek büyüklükte vasıta, eşyalarınızın duyarlılık’ine gore ambalaj malzemesi harcanması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta kıymeti şeklinde emek harcamaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan doğabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu emek harcamalar yapıldıktan sonrasında Birgül taşıma ekspertizi sizin isteklerinizde göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif karşılıklı sözleşme yerine geçer) taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırılıp kayıt altına alınır.  Birgül Nakliyat taşıma her aşamasında ekibini yönlendirmek ve kiymetli eşyalarınızı evden eve taşırken luzumlu her türlü önlemi almak ile mesuldur. Taşınma gününde Taşınma eksperi bu mühim günde sizi yalnız birakmayarak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan nakliye ve taşınma ekibi ile sona adım atar.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürün modellerini talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya modelleri, alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde tüm eşyalar yeni adreslere götürülmekte ve herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Evden eve nakliyat firması olarak, müşterilerimizi memnun etmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Talep edilen rakamlar piyasa şartlarına göre oldukça düşük olmakla beraber, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlıyoruz. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buna ek olarak tüm ürün modellerini, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile taşımaktayız.

Evden eve nakliye fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir. Örneğin şehir içi taşımacılık projeleri, yüzde 20’lere varan indirimler ile gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Ürün Güvenliği

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Evden eve nakliye firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız.Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz.

Evden Eve Nakliye İçin Bizi Arayın!   0212 880 44 49 – 0533 482 43 35

Etiketler : Evden Eve NakliyatEvden Eve, NakliyeTaşımacılık,Nakliye Firması,Evden Eve Nakliye Firmaları