Ofis ve Büro Taşımacılığı - Profesyonel Hizmet

Ofis ve Büro Taşımacılığı, Evden eve nakliyat kadar özen dikkat isteyen bir taşıma kolu olan taşıma işlerin kesintisiz sürmesi  herhangi bir kayıp yaşanmaması açısından büyük önem taşır.

Birgül Nakliyat uzun yıllara dayanan taşımacılık tecrübesini  taşımacılık alanında başarıyla devam ettiriyor. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, ofis nakliyatı öncesinde uzmanları aracılığıyla keşif gerçekleştiriyor.

Eşyaların yoğunluğu, niteliği, miktarı, dosyaların durumu, özel belge ve arşivlerin yapısı gibi konularda bilgi alan, gözlem yapan eksperler, en uygun taşıma programını çıkarıyor. Bu program uyarınca taşınma günü ve saati saptanıyor, taşınma sürecinde kullanılacak araç ve paketleme malzemeleri ile çalışacak personel sayısı da belirleniyor.

Bu bilgilerin yer aldığı sözleşmenin müşteri talepleri doğrultusunda imzalanması ve sigorta sözleşmelerinin hazırlanmasından sonra taşınma günü bekleniyor. 

Ofis ve Büro Taşımacılığı Hizmeti

Yüksek korumalı ambalaj ve paketleme : Taşınma esnasında eşyaların niteliğine göre ayrı ayrı paketleme ve ambalajlanma işlemleri gerçekleştiriliyor. Özellikle hassas eşyalar başta olmak üzere tüm ofis malzeme’lerinin zarar görmeyecek biçimde taşınması için en doğru biçimde ambalajlanması ve paketlenmesi sağlanıyor.

Bu amaçla en yüksek kalitedeki malzeme, en sağlıklı biçimde kullanılıyor. Eşyaların çizilmemesi, hasar görmemesi ve kaybolmaması için her türlü önlem alınıyor.

Numaralandırma sistemi : Birgül Nakliyat’ın uzman personeli, paketleme işlemi tamamlandıktan sonra paketleri numaralandırıyor ve bu numaralandırma sistemine göre yeni adresteki yerlerine ulaştırıyor.

Böylece hiçbir karışıklık çıkmadığı gibi, ofis ya da büronun yeniden hizmete geçmesi için gereken süre de büyük ölçüde kısaltılıyor. Ofis ve büro larda yer alan bilgisayar, yazıcı gibi teknik cihazlar da en doğru biçimde paketleniyor, hiçbir zarar görmeden yeni adresine ulaştırılıyor.

Ürün Güvenliği

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Elazığ Evden Eve Nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız Elazığ’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz.

Asansörlü Taşımacılık :Ofis ve büro taşıma iş günü kaybına neden olmayacak biçimde hızlı yapılması gerektiğinden, asansörlü taşımacılık önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor.  Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde masa, dolap, sandalye gibi eşyalar yüksek katlardan kolaylıkla ve hızla indiriliyor. Taşınma ve yerleşme süreleri de oldukça kısalıyor.

Ofis depolama hizmeti 

taşıma sırasında bazı eşyalarınız size fazla geliyorsa ya da bir süreliğine depo ihtiyacı yaşıyorsanız Birgül Nakliyat ofis taşımacılığı yanında eşya depolama hizmeti de sağlıyor. Eşyalarınız yeni ofisinize taşınana ya da daha geniş bir ofise geçene kadar güven içinde korunuyor. Ofis depolama fiyatları oldukça makul fiyatlarda tutulurken, taşınma ve depolama hizmetlerinin aynı firmadan alınması da işleri büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti için iletişime geçin : Ofis ve büro taşımacılık hizmetine ihtiyaç duymanız halinde ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için Birgül Nakliyat’ı arayabilir, her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Birgül Nakliyat ofis ve büro nakliyatı fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunacağı gibi, sunduğu hizmet kalitesi ile de sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmenizi sağlar.

Bizi Hemen Arayın!   0212 880 44 49 – 0533 482 43 35
Evden Eve Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri